| FlorinaRuby a întrebat:

Am un panou de pluta si ma intreb ce as putea prinde pe el...
*nu am invitatii si discutsii cu colegii etc.
ideile bune au

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

In primul rand prinzi cu piulitse colorate.
Poti prinde :

- poze

- citate

- mesaje pentru parinti / frati / surori

- planul pentru o zi

- most important things [ cele mai importante lucruri ]

- inimioare din hartie rozz sau rosie

- numere de telefon

- un calendar.

- o iconita

- ceri parerile prietenilor despre tine, le scrii pe hartii colorate apoi le lipesti.

EXEMPLU : " O prietena foarte trendy. ~ Allinna ~ "

- vederi de la prieteni sau din locurile vizitate.

- orarul [ cand incepe scoala ]

-. Teme de facut.

- lucruri importante de povestit dimineata la micul dejun cu parintii ETC.
batting eyelashes

Sper ca te-am ajutat unpik :*

2 răspunsuri:
| ancan a răspuns:

Fotografii cu tine, din vacanta, cu prietenele tale, cele mai nebune imagine cu voi, cu tine cu iubitul tau, cu animalutele tale, poti prinde niste biletele pe care sa ai scris ceea ce nu vrei sa uiti, sau sa iti scrii programul pentru o anumita zi, poti prinde inimioare, stelute, personaje decupate, diferite amintiri happy tot ce te face pe tine sa zambesti happy

| FlorinaRuby explică:

Thx:::Am prinS ideea
T0ate nimiCurile care c0l0reaza viata