| Psihiatra a întrebat:

Ce as putea face in ce a mai ramas din vacanta? Ideile cele mai bune primesc fundita happy

4 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Hmm :D
Mergi la piscina [eu nu ma satur niciodata :">]
Daca ai posibilitate organizeaza o petrecere [poate chiar in pijamale :P] sau propune-le prietenilor tai si poate gasiti o locatie :D
Mergeti la padure, iarba-verde :D
Mergi la shopping :D
Iesi la un suc cu cineva;;), o prajitura, o pizza :))
Mergi in parc, admira totu` in jurul tau :x [bineinteles, nu singura :)]. Poti merge cu rolele, bicicleta, skateboard`ul, sau pe ce stii tu sa mergi :D Da` si mersul pe jos face piciorul frumos :))
- Poti citi. Stiu, cand ai vazut asta, poate ma crezi vreo invechita :)) NU, nici mie nu imi prea place sa citesc, daca ma apuc de o carte nu o termin niciodata :D Dar poti incerca cartile de la editura humanitas, colectia cocktail :x Adooor copertile :x :"> Si continutul e super;;)
http://www.humanitas.ro/humanitas-fiction/cocktail
Sau poti citit "Gossip girl"
Sau toate volumele de la "Twilight", desi sunt foarte lungi, si stiu, preferi filmul :)) [si eu de asemenea ] :">
-cam de pe 10 sept ai putea sa mai recapitulezi cate ceva pentru scoala, ca sa nu mergi acolo praf :D Nu toata ziua, ajung in jur de 2 ore :)

Cam atat, pe moment :D
Kisses :*

| verypanda a răspuns:

Fa o petrecere de sfarsit de vara, la care sa vine toti prietenii care vrei tu, sa va uitati la filme, sa jucati diferite jocuri, sa alergati(sau sa va plimbati)in parc.etc.
Cu prietenii te poti distra foarte bine asa ca fa toate ideile care iti trec prin cap impreuna cu ei.

| Mady_1319 a răspuns:

Plimbare cu rolele, tenis de masa sau de camp, iesiri in oras, excursii, incearca sa faci si ceva nebunesc, nu ma refer la prostii ci uite ca de ex:eu cand ma plictisesc ma urc pe bloc si ascult muzica si privesc lumea si cerul si tot ce vad in jurul meu, iar cand sunt cu prietenii (pe bloc) ne intindem toti pe jos si ne relaxam 5 min pe o melodie cu ochii inchisi si fara sa ne miscam, incearca asta in aer liber apoi te vei simti altfel, fa-ti mai multi prieteni cu care sa te intalnesti, incearca sa faci orice (in limita posibilitatii) ca orice clipa buna sau rea, fericita sau trista, e foarte pretioasa, pa happy

| madwtza scumpyk a răspuns:

Sa mergi intr-o excursie cu cortul la padure cu colegii, sa faceti un show, sa te duci la munte cateva zile cu persoana iubita sau sa stai cu persoana iubita cateva zile impreuna sub cerul liber e foarte romantic :*