| Helvis a întrebat:

Am vazut la unele video-uri pe youtube ca apare in stanga jos o adnotare cu un video sugerat de acel >canal cum fac sa pun si la mine pe canal?

2 răspunsuri:
| razvanadriann a răspuns:

Trebuie sa fi partener YouTube. Pentru asta trebuie sa ai cel putin 1000-2000 vizualizari la fiecare video si cel putin 1k subscribers/abonati, pentru a putea deveni partener si a putea permite advertisers, prin urmare, sa faci bani de pe asta.
Spor!

| MusuT a răspuns:

Dai play pe un clip si sub el apar mai multe setari...tu alegi adnotari si de acolo iti alegi sub ce forma sa fie, durata adnotarii si ce sa contina. Sper ca te-am ajutat...
Spor