| Peter_Szilard_1990 a întrebat:

Daca imi fac canal youtube si merge cum pot sa fac rost de sponsori?
Si cand fac un video cum ma pot pune pe mine intr-un colt a multi am vazut.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Pai in primul rand pentru a avea "sponsori" ai nevoie de: Multi abonati (peste 1500), multe vizoalizari la videoclipurile tale si sa postezi zilnic regulat, asa cum scrie in contractul fiecarui sponsor de a castiga bani. Atunci iti vor face ei oferte

Pentru a avea camera web cu tine in videoclipuri, ai nevoie de "FaceCam".