| Andreea9222 a întrebat:

Am vazut mai demult o reclama la tv cu un produs pentru punctele negre:"clean&clear". Stie careva unde-l pot gasi si daca functioneaza? Cam la pret?
funda

Răspuns Câştigător
| shadowbody a răspuns:

Il poti gasi si la farmacii si in supermarket (carefour, real etc) pot sa zic iti dispar cateva puncte negre daca ai putine. daca ai mai multe cum am avut eu ...mai bine te duci la cosmetica sa ti le scoata un profesionistwinking funda?

1 răspuns:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy eu am folosit si m-a ajutat, insa cred ca depinde si de ten. il poti gasi la farmacii... pretul e in jur de 20-25 de lei happy