| soraya3456 a întrebat:

Da ca intru pe facebook la un alt profil acel om vede ca am vizitat profilul lui pentru ca am vazut zilele trecute ca s-a facut un program si vede care sunt ultimi vizitatori ai profilului ei/lui crying

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook nu are optiunea de a vedea cine ti-a vizitat profilul si nici nu accepta alte programe pe aceasta tema. Orice alt program este trecut la SPAM de catre facebook.
http://i.imgur.com/iLwOK.png

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Madalinaxoxo a răspuns:

Nu,nu este nici un program de ceva genul asa. Poti sa vizitezi oice cont al carui vrei ca nimeni nu va vedea.Cine ti-a spus ca exista un program pentru. asa ceva te-a mintit. Sper ca te-am ajutat. Funda?