| candydream a întrebat:

Am vazut un film anul trecut in care era vorba despre un robot urias sau extraterestru(nu stiu sigur) care a omorat aproape un intreg oras.Au mai ramas in viata doar un tata divortat de sotie si copii lui veniti in vizita. Ei vroiau sa ajunga in Boston unde era bunica copiilor.Imi amintesc ca actrita care o juca pe fetita barbatului este Dakota Fanning.Stiti cumva cum se numeste filmul? Dau fundita la primul raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Eu cred ca spui de war of the worlds cu tom cruise in rolul tatalui si Dakota Fanning in rolul fetitei film facut in 2005