| maryse_9270 a întrebat:

Stiu ca Cheloo de la Parazitii a divortat acum ceva timp, dar copilul a ramas la el sau la fosta lui sotie?

3 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

Copilul a ramas la fosta sotie.
http://www.bzi.ro/cheloo-a-ramas-pe-drumuri-dupa-divort-301060 a doua fraza.

| Vale112 a răspuns:

"Decat să te ascult pe tine mai bine-mi las copii sa se uite excesiv la filme PORNO" - Asta spune multe laughing. *Declaratia de la X Factor.

Probabil nici el n-a dorit sa-si creasca copilul singur sau pur si simplu datorita caracterului i-a fost "oferit" fostei sotii.

*Vorbesc din nestiinta.

| Ƨirenia a răspuns (pentru Vale112):

Oricum de parca i-ar arde lui de copchii