| LoCkUpp a întrebat:

Am Windows Vista Ultimate si vreau sa fac un filmulet dar cand intru in Windows Movie Maker nu merge imi da ca un fel de eroare de ce funda.winking

Răspuns Câştigător
| VyVyK a răspuns:

Incearca cu alt program http://www.forwindows.net/program-de-facut-filmulete-din-poze/ sau dai un serach pe google cu "programe de facut filme din poze" bafta

2 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

De obicei si pe telefon se poate sa faci filmulete din poze! Mama si tata are Sony Ericson si eu Samsung dar pot sa fac acesste lucruri.

Răspuns utilizator avertizat