| sticksulet a întrebat:

Am windows movie maker xp si cand vreau sa fac un filmulet imi da eroare si mi se inchide(da-la cu send error sau don't send)
cam ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| zetabite a răspuns:

De cand nu ti-ai mai reinstalat windowsul? Aveam si eu aceeasi problema si mi-am reinstalat windowsul si dup mi-a mers programul. Probabil un virus tia infestat un fisier din windows. (FUNDITA:X)

1 răspuns:
| alex2009 a răspuns:

Problema ta este ca nu ai Windowsul cu licenta (original) din cauza aceata nu fuctioneaza si eu m-am lovit de aceasta problema. Poti folosi programul asta http://dl.transfer.ro/......ecd2d0.rar face acelasi lucru ca windows movie maker xp. Este un program valabil 30 de zile Nu te speria nu ai nici un virus.