| ValentySHINee a întrebat:

Anul acesta, cind voi implini 13 anihappy, am decis sa-mi fac ziua de nastere acasa, invitind citiva prieteni..Casa mea e cu 2 camere, si nu stiu ce ocupatii(distractii)putem face acolo...Parintii mei in timpul acela i-am rugat sa plece prin oras etc.iar eu ma voi distra
Spuneti va rog niste idei pentru organizarea zilei mele de nastere acasa... Funda!happy

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti sa gasesti anumite jocuri, de exemplu puteti sa va jucati carti sau mima, pana se mai destine atmosfera. Puteti incerca si jocul acela in care dansati cate 2 pe muzica, puneti un balon intre voi si aveti grija sa nu se sparga balonul, sau cel cu portocala in care tot asa dansati si trebuie sa luati portocala de la gatul celuilalt fara sa va folositi mainile. Dupa ce invitatii o sa se relaxeze o sa vina si ei cu idei.

| 1234dany5 a răspuns:

Pai in afara de mancare (pizza,tort, suc, prajituri, sandvisuri, etc) care sigur iti trebuie si cred ca te-ai gandit la asta

| Mihai239 a răspuns:

Jocuri, adevar si provocare, cine rezista sa stea fara sa respire diverse

| Diddutzu a răspuns:

Jucati monopoli daca ai, carti(cruce, septica), nu te supara frate. mai multe jocuri. La multi ani. Sper sa te distrezi