| amy322331 a întrebat:

Astept cele mai misto idei pentru organizarea zilei de nastere la o fata! dau funda pentru ce mai interesanta propunere

1 răspuns:
| daniela281 a răspuns:

Cumpara baloane si infrumuseteaza clasa sau camera cu el este important sa aiba scris pe ele "happy birthday", de asemenea ai putea sa cumperi o felicitare ca sa o feliciti.De obicei eu fac o cutie decorativa si le spun tuturor sa scrie o felicitare pentru sarbatorit(a), apoi i le dai ca sa le citeasca, fii sigura ca o sa se bucure.Ai putea sa mai cumperi lenta decorativa si sa decorezi incaperea si de asemenea poti procura luminari cu cifra corespunzatoare anilor impliniti. Sper ca te-am ajutat!