| OaltaFataCurioasa a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie niste idei de locatii pentru organizarea zilei de nastere. Planuiesc ceva restrans (vreo 4-5 prieteni) si nu am foarte multe fonduri.
Multumesc anticipat.

P.S O sa implinesc 15 ani.

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

At nu se pune problema de alcool! la tine acasa! un film, o pizza ( la mine in oras e 1+1 gratis) o cola la 2 l si te-ai scos! daca erati mai multi era o problema! asa chill

| OaltaFataCurioasa explică (pentru DNSK):

Ar fi fost o idee buna dar anul asta sunt fortata de imprejurari sa mergem la un local. oricum mersi de sfat.