| cristinahock a întrebat:

Anul acesta fac 12 ani si sunt fata.Cum as putea sa-mi organizez o petrecere faina la mine acasa mai ales ca-i vara? Vor fii colegi si familia.

Răspuns Câştigător
| AdeeMaria a răspuns:

Mda happy
Pai incearca sa te gandesti la cat mai multe jocuri distractive.
Stai la casa? Atunci ati putea face multe lucruri.
Spre exemplu, cand am fost la o zi de nastere faceam farse rolling on the floor)))
Ne inchideam doua colege intr-o camera, si pe rand le chemam pe celelalte in camera [de fapt faceam niste glume]
Erau cam asa : Am pus apa intr-un vas destul de mare, 3 cepe, am legat persoana respectiva la ochi si am spus ca daca prinde un"mar" din vas va fi a ei. A dat sa prinda si cand colo a ramas cu ceapa in gura rolling on the floor)))
Alta farsa a fost asa : Am pus doua scaune unul langa celalat, de fapt am lasat loc liber intre ele... le-am acoperit cu o patura maree [pe ambele] si partea din mijloc era goala[dar si acolo era patura si nu se observa] doua colege s-au pus pe scaune si cea care a intrat s-a pus pe mijloc si a cazut. Cu lacrimi radeam!
Sau ne pictam pe fata, ne costumam, spargeam baloane si altele.A fost foarte fain smug

4 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Trebuie sa te sfatuiesti cu parintii.

| SerafimHD a răspuns:

In trenuletul de la Mc Donald's

| Against a răspuns:

Pai,fa in asa fel, incat sa nu se simta nimeni aiurea.Ar putea fi afara, si sa ai un loc pentru dans, si o masa de unde sa se serveasca fiecare...si undeva unde sa se poate juca cine vrea.

| eva2299 a răspuns:

Incearcati o bataie cu apa cu furtunul sau cu baloane cu apa.
Dar sa fie toata lumea imbracata in costum de baie sau tricouri foarte largi, crede-ma e super funny.