| mm_2126 a întrebat:

Anul acesta imi voi sarbatori ziua de nastere doar cu 2 cele mai bune prietene, ceva de genul party in pijamas. Imi puteti da idei...adica un program complet cu ar fi... cu jocuri filme si mancare etc.

ex: 19-20 : mancare
20-... : film

pentru cele mai bune idei dau fundita :*:X
va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Pai ati putea sa va intalniti pe la 13-14 in parc sau la McDonald's sau KFC si sa stati pana pe la 15
apoi mergeti acasa la tine
15:30-17:30 film
17:30-18 jucati carti sau puteti face un oracol si sa scrieti in el
18-19-jocuri gen adevar sau provocare
19-20-va faceti parul, va machiati etc
20-20:30-masa(nu uita de tort)
20:30-21:30-puteti face bratari ale prieteniei(cauta pe youtube friendship bracelet)
21:30-23:30-film(horror)
23:30-00-povetiti, spuneti glume etc
mai departe va puteti sta pe net, sa vorbiti pe mess etc
app:incercati sa faceti un concurs gen"cine poate sa bea mai mult suc"laughinge foarte distractiv
si incercati sa nu dormiti toata noaptea

bye

funda?smug

| Lollypop a răspuns:

Pai niste mancare "trendy" ca sa zic asalaughing gasesti si in unele reviste.De exemplu hamburger din biscuiti, la mijloc frisca si capsunilove struck. Faceti-va oja cu diferite modele, pune-ti muzica si dansati, bataie cu pernedevil, gadilati-va, aranjati-va parul, discutati, barfitilaughing, vorbiti despre baieti etcsmug funda?>big grin

| aleCsandrra a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la filme de groaza saw3 eclipsa casa celor 13 fantome are you scard scaryy movie etc. pai mancare luati popcorn pentru filme sh mai gasiti voi ceva in friigider sau daca nu o pizza:X

| Ovy81 a răspuns:

Mancare de la mec cum au mai spus si altii, iar ca distractie iti sugerez un sistem karaoke si asa te vei distra toata noaptea!winking

| 009 a răspuns:

Pai puteti incepe cu mancare
jocuri
filme(popcorn)
o bataie cu perne
cateva barfe
si ce mai vreti sa faceti
happy

| Streetboy a răspuns:

Pai depinde sh de la ce ora incepi petrecerea si pana cand tinetongue

| Aly07 a răspuns:

O petrecere perfecta nu are program, faceti ce doritzi, cand doritzi.
Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
la un Pyjama Party, puteti sa va machiati, sa va uitati la filme, sa va faceti manichiura si pedichiura, sa gatiti, sa va bateti cu pernele, sa cititi reviste, sa discutati, sa ziceti povesti de groaza etc.
Dupa toate astea, va culcati in zorii zilei.laughing

Petrecere frumoasa!:X