| licutza_1435 a întrebat:

Am de organizat ziua de nastere a unei prietene si vom face Pijamas party in care va intra si Discoteca imi pootetzi zice, va rog, niste moozic boona pentru diskoteca. ceva muz din kluburi

si poate niste filme interesante
niste jocuri interesant. niste idei interesante:big grinbig grin

P. S,,, o sa fim doar fetebig grin

mersi Ft mult dau fundita pentru cel mai boon raspuns tongue

2 răspunsuri:
| Catzelush a răspuns:

Muzica-inna 10 minutes, mosano indiano tech, sterling knight shades.
Filme-the last song, starstruck.
Jocuri-adevar si provocare, fatea-ascunselea.
Idei-nu prea am idei.

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| hau2 a răspuns:

Pai uite niste filme bune: sleepower, bring it on, a cindrella story, vacanta all inclusive, material girl, mean girl, eurotrip, save the last dance...etc

jocuri -adv si provocare, carti, jocuri cu invartit sticla
bataie cu perne
sa va machiati si sa va coafati si dupa sa faceti poze
mmm...muzica ti'as recomanda daddt yankee, pitbull daca iti place...inna, narcotic sound and christian d-mamasita,,, have fun:*