| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Apendicita se mosteneste?

Răspuns Câştigător
| Madalina1d a răspuns:

Nu te da asa de tare ca esti pamatuf de sters praful! laughing) tongue

10 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Nu,nu se mosteneste.

| Axys a răspuns:

Nu cred! poate fi de la efort

| Rakanishuu a răspuns:

Nu, n-are cum pentru. ca este o boala facuta din cauza "gunoiului" strans in apendice.

| Carmen100 a răspuns:

Aloo...nu e avere ca sa se mosteneasca. Apendicita se face cand mananci prea multe seminte sau de la prea mult efort

| Ajutatorool a răspuns:

Nu dar prostia in schimb...

| ana19anamaria_5941 explică (pentru Ajutatorool):

Vaaiiii! bine ca esti tu destept

| Ajutatorool a răspuns (pentru ana19anamaria_5941):

Ma sunt destul de, odata am facut un test la care daca raspundeai la 18 intrebari din 25 erai geniu. am raspuns la 19 in 3 oameni deci poti sa zici ca sunt 1/3 geniu.

| Madalina1d a răspuns (pentru Ajutatorool):

Nu te da asa de tare ca esti pamatuf de sters praful! laughing) tongue

| JustSmileK a răspuns:

rolling on the floor)) Nu! Apendicita o face aproape orice om, e posibil sa apara la orice varsta, nu intr-o perioada anume.

| AlexNet74 a răspuns:

Nu e ceva ce sa se mosteneasca, toata lumea o are dar nu toti se opereaza fiindca la unii nu trebuie

| Patrykya777 a răspuns:

Nu, în niciun caz. Boala se formează când se inflamează apendicele, în cel mai mare caz de la o infecție, dar nu se moștenește ereditar.