| Mimi221 a întrebat:

Are careva toate volumele din Harry Potter sau stie de unde le pot lua? Am cautat pe net, dar spune ca stocul s-a epuizat.
Please... Chiar vreau foarte mult sa le citesc. Dar daca cineva le are, doar sa mi le imprumute si i le dau inapoi.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza sa le citesti in format electronic, lasa o adresa de email sa ti le trimit. Daca vrei neaparat cartile...nu am cum sa te ajut.

| Burabista a răspuns:

Cauta pe torenti sau pe scribd(ca sa faci cont parca trebuie sa pui o imagine oarecare parca)