| Pirikutzz a întrebat:

Are cineva un site de editat poze? de exemplu am vazut undeva ca o fata citea o revista si u apareai pe coperta. dati-mi si mie siteul!

32 răspunsuri:
| Bianca26bb a răspuns:

Www.imagechef.com -nu stiu daca chiar era cel pe care l-ai vazut la prietena ta...

| vio a răspuns:

Fotofunia si...http://www.caption.it/...

| AndreyIstetul a răspuns:

Pai... Eu nu prea am nevoie de asa ceva! Dar totusi cand am nevoie folosesc Picasa 3!
Uite pagina de unde il poti descarca:
http://picasa.google.com/thanks.html
Trebuie sa il descarci si sa il instalezi! Sa nu te sperii! Nu face nici un rau la poze! Doar trebuie sa stii sa il folosesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia-i pe photofunny intra pe asta http://funny.pho.to/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.photofunia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da situl se numeste photo funia acolo gasesti ce doresti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com... :-@ cel mai bun :-@... te dai cu fond de ten ruj... fard de ploape... iti pui gene... te pensezi... bla bla bla... mai mult :-@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.photofunia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotofunia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo fun.od.ua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este photofunia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photofunia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.imagechef.com asta e...eu pe asta il folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photofunia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imikimi.com sau www.photofunia.com ori www.blingee.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acela este www.photofunia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photofunia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este foto funia acolo apari pe coperta unde iti tine fata cartea. Dar eu nu am putut sa descarc. decat intri dai pe poza iti apare unde trebuie sa pui poza dupa dai,, salveaza disk,, si mai dai ina o data,, disk.,, si gata. dar sunt multe poze pe care le pui acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foto funia... acolo este fata care tine cartea...si sunt mai multe imagini miscatoare tot felul. Mi se pre cel mai bun program de poze super. E simplu de folosit scrii:forto funia dai pe el iti apar poze si dai pe poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photofunia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.photofunia.ro asta e site-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funny.photo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.photofunia.ro site sigur mereu mi-am editat poze pe el :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.photofunia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are ceva site de modificat poze in stil emo? plsssss dati-mi ca caut cred ca de 4 ani dupa el laughing