| Allexutsaa a întrebat:

As dori si eu niste pareri voi ce ati alege dintre reprezentant avon, reprezentant lady`s sau infinity? care sunt mai folosite? cred ca avonul dar nu stiu ce sa fac, as vrea sa devin reprezentanta, dar nu m-am gandit la unu din ele fix!

Răspuns Câştigător
| AnKa76 a răspuns:

Eu spun ca ar fi bine la Avon, cred ca multa lume cumpara mai des decat la celelate firme

6 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Eu sincer iti recomand Oriflame.

| CookieYumm a răspuns:

Oriflame!

| Allexutsaa explică (pentru CookieYumm):

Sincer am fost la oriflame, dar am renuntat ca am avut o perioada care nu am avut timp!

| treiLEI a răspuns:

Avon...

| Elizabethzutzu a răspuns:

Lady's

| IrraCrys a răspuns:

Eu sunt reprezentant Infinity si Avon si-ti pot spune ca amandoua merg foarte bine. Infinity are si altfel de produse decat cosmetic, asa ca e ok. Daca vrei mai multe detalii scrie-mi email la irra_crys@yahoo.com sa discutam mai pe indelete.