| OnïkPïsoï a întrebat:

As dori si eu un antivirus bun. Pana acum am folosit "avast Pro Antivirus" dar a expirat si imi trebuie unul nou. As dori sugestii. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

Astea sunt cei mai buni:
BitDefender - nu este menţionat doar din patriotism, este chiar un antivirus bun
Kaspersky - unul dintre antiviruşii care nu are nevoie de nicio introducere
Microsoft Security Essentials - este gratuit pentru utilizatorii de Windows
Avast! - şi Avast! este gratuit iar versiunea 5 aduce o interfaţă mult mai bună
Avira - alt antivirus gratuit şi foarte popular
Norton Antivirus - este unul dintre cei mai vechi antiviruşi
Nod32 -unul dintre antiviruşii cu cea mai rapidă scanare

7 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Eu am F-Secure Security Client. Este mai mult decat un antivirus. Este o securitate foarte buna. Eu am de doi ani windowsul instalat, cu securitatea aceasta si n-am avut pana acum nici o problema la pc.

| Ovydiw a răspuns:

Daca vrei cel mai bun Antivirus pentru Jocuri (toate felurile de jocuri) Foloseste Avira ( free 30days dupa ce expira dai reinstall si tot asa).
Link download : http://www.avira.com/en/downloads

Daca Vrei unul bun pentru Aplicatii si toate alea foloseste Nod32 dar nu chiar ultima aparitie (astea care sunt aparute recent nu sunf foarte eficiente si daca ai PC-ul mai slabut incetinesc pc-ul)
Link Download : http://www.eset.ro/download/antivirus-gratuit-free-trial.php

Bafta!

| JokerV a răspuns:

Te pisi in ele de antivirusuri ca nu rezolvi nimic eu stau fara si nu am nici o problema...acum treaba ta daca intri pe toate rahaturile de siteuri

| traxter a răspuns:

AVG free edition este foarte bun, mai ales ca iti da si un toolbar care te avertizeaza daca site-ul are virusi

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Cel mai bun Anti-Virus e Kaspersky.

| McTiti a răspuns:

Nod 32 antivirus Karspersky