| MonyMoniq a întrebat:

Am antivirus avast, si mi-a expirat...stiti cum sa il am din nou? Ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma...mersi

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Baga-i licenta asta de aici:
W9740570R9942A0910-8NB2E62T
sau asta
W6754380R9978A0910-4TZ59467
Valabile pana in 2038! Bafta! big grin

| baiatuucupizzza a răspuns:

Nu e bun avast descarca Microsoft security essential e cel mai bun si nu ai nevoie de perioada de timp ca sa iti expire ai tot pe el, licenta e gratuita

| sorinake a răspuns:

Poti incerca si al Antivirus gratuit. Cateva gasesti aici : http://www.isfree.org/......ows-7.html Cat despre licenta mai bine fa cum spune Alex. Resend Licence. Direct de la ei.

| blagasamuel a răspuns:

Buna.
uite aici licenta pentru avast(doar daca ai avast 6 adica ultima versiune) :
W6754380R9978A0910-4TZ59467
licenta asta este pana in anul 2038 convinge-te sa vezi

| alex_9903 a răspuns:

Intri aici: http://www.avast.com/en-eu/resend-license-free-antivirus.php, completezi spațiile si apoi click pe resend license! Succes!