| Addaa1998 a întrebat:

Antivirusul meu a expirat azi,am folosit avast! Antivirus, imi spuneti va rog si mie ce antivirus bun si de incredere pot sa imi instalez? Trimiteti-mi va rog si link-ul! Este foarte important!
Funda!

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Salut!
Norton antivirus 2011 e foarte bun si usor de folosit happy
Plus ca daca stii de unde sa il iei ai 90 de zile gratis!
Ti-as pune linkul sa il downloadezi si tu dar nu ma lasa sa il postez sad

| omide a răspuns:

De ce nu il reinregistrezi si iar iti merge 365 zile

Răspuns utilizator avertizat
| spaghetty a răspuns:

Dar tia expirat la 30 de zile de la instalare? Daca e asa poti sa il activezi prin E-mail inca un an (365 de zile)

| DjZen a răspuns:

Iti recomand Avast Antivirus il am este inregistrat si ai protectie totala.

| AndreiBitea a răspuns:

Cauta pe google Norton si il gasesti.