| Mony_4137 a întrebat:

As putea dint-un desen pe engleza sa fac sa vorbeasca personajele in romana? Este vreau-n program sau ceva de genu subtitrari?

Răspuns Câştigător
| xeon a răspuns:

Nu exista niciun program cu care sa faci sa vorbeasca personajele in Lb.Romana,dar exista o alta modalitatetongueentru inceput fa rost de audio la film in romana, daca nu-l ai fal ''adica ia-ti cativa prieteni si interpretati rolurile personajelor, dupa ce ai terminat de inregistrat taie audio in engleza si pune-l pe cel facut de tine si prieteni tai.