| MaryaLovGD a întrebat:

As vrea niste anime-uri. Gen : School life, romance, drama, adventure, fantasy... Stiu foarte multe manga, dar as vrea si cateva anime-uri.

PS: In afara de : Naruto, Fairy Tail, Bleach, Vampire Knight, Code Geass, Utapri, Uraboku, Clanned, Special A...

14 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Hiiro no Kakera
Brave 10
Hakuouki
Nurarihyon no Mago
7 Ghost
Kuroshitsuji
Fruits Basket
Psychic Detective Yakumo
No.6
Kara No Kyoukai
Skip Beat!
Blood-C
Death Note
Dantalian no Shoka
Monochrome Factor
Durarara!
Gakuen Alice
C]: Control: The Money And Soul Of Possibility

| MaryaLovGD explică (pentru iYuuki):

Multe le-am vazut, dar la celelalte o sa trag un ochi. Ms love struck

| iYuuki a răspuns (pentru MaryaLovGD):

Cu placere. happy

| Elvina a răspuns:

Fata Iadului incearca, e fain. Bafta!

| xToxiiq a răspuns:

happy Incearca AnoHana. Am plans la acest anime...

| maria_2953 a răspuns:

Blue exorcist, si plz stii manga black bird am citit-o si eu si vreau sa mai citesc una asemanatoare stii?

| MaryaLovGD explică (pentru maria_2953):

Am vazut si anime-ul asta si da o stiu, am citit-o dar m-am oprit, pentru ca nu mi s-a mai parut interesanta. Pai thinking daca vrei iti dau altele mai bune : Stardust Wink, Kyou koi wa Hajimemasu, Watashi ni xx Shintani, Bloody Cross, Rhapsody in Heaven, Dengeki Daisy, Faster than a Kiss [ si de la autorul Chiba Kozue poti vedea cu incredere manga ]... si cam atat imi amintesc momentan. Iti spun sunt manga foarte bune si cautate. Nu o sa regreti daca te uiti. Sa ai o zi frumoasa.

| maria_2953 a răspuns (pentru MaryaLovGD):

Mersi mult, chiar am sa le citeschappy.

| MaryaLovGD explică (pentru maria_2953):

Nu ai pentru ce. Daca vrei, la manga ma mai poti intreba cate ceva. Stau mai bine la capitolul asta.

| Sabriy a răspuns:

Diabolik Lovers, Vmpire Knight, Norigami, Owari No Seraph, Sukitteinayo, etc... Astea sunt foarte super... Vizionare placuta;-)

| Rhythm a răspuns:

Shugo Chara, Itazura Na Kiss, School Days, Peach Girl, Lovely Complex, Kimi Ni Todoke, Kaichow Wa Maid-sama, Hell Girl( Jikoku Shoujo)

| MaryaLovGD explică (pentru Rhythm):

Haha, le-am vazut pe toate.

| Rhythm a răspuns (pentru MaryaLovGD):

Oricum... cauta si tu pe google laughing

| MaryaLovGD explică (pentru Rhythm):

Da am cautat, dar sunt foarte multe si de asta am intrebat, gandindu-ma ca o sa primesc animu-ri bune si asa a fost.