| Alinka97 a întrebat:

As vrea niste idei pentru sceneta de Sf. Valentin. IMi trebuie la scoala. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Poti realiza o sceneta,in care un baiat ii pregateste unei fete o cina romantica:o masa rotunda,decorata in principal cu fata de masa alba,lumanari rosii, pahare cu picior, petale de trandafir. Tinute elegante, simbolice si replici tandre, romantice.

3 răspunsuri:
| crissadeea a răspuns:

Poti sa faci o sceneta despre un baiat care era singuratic, introvertit si care nu avea pe nimeni, iar de Sf. Valentin cunoaste intamplator o fata de care se indragosteste si sageata iubirii ii atinge pe amandoi si e o iubire la prima vedere. happy Sper ca te-am ajutat! :*

| tutorial943 a răspuns:

Poti gasi pe Google.

| Silvy99 a răspuns:

Poti sa scrii un scenariu despre un baiat indragostit de o fata care pana in acea zi nu i-a zis ca o iubeste, insa ii lasa biletele, flori si ciocolata in banca in fiecare saptamana, iar in acea zi s-a intamplat s' a intamplat ca fata sa prinda baiatul. si mai poti continua u :* happy. Funda?