| AlterEgoEva a întrebat:

Heii, sunt in pana de idei. Trebuie sa pregatesc o sceneta despre nazism la scoala, as vrea ceva mai haios, vreo idee? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nazism? Haios? Trebuie sa fii un scenarist foarte bun sa faci nazsmul sa para haios. Uite ce iti recomand: reprodu cateva minute din filmul " The dictator " al lui Charlie Chaplin. Este un film extraordinar de bun.

| AlterEgoEva explică (pentru valentingb):

Mersi frumos. Plus ca am vazut si filmul si nu m-am gandit la asta!

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nazism==Nazismul a fost o mare mizerie, cine îți cere ție o scenetă haioasă despre nazism?

Despre cele mai mizerabile momente din istoria omeniri, cu genocid, camere de gazare, lagăre de exterminare, șamd, nu faci scenete haioase, decât dacă ai probleme tare grave, de sănătate mintală.

| AlterEgoEva explică (pentru MMihai):

Asta ziceam si eu!