| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

As vrea sa fac o banda desenatabig grin dar nu am nici o ideeesad idei?! funda

Răspuns Câştigător
| Zuzy a răspuns:

Bunahappy.
pai creed ca am eu o idee. incearca sa gasesti 2 personaje sa le inventezi u. si faci dif episoade.
incearca sa te inspiri din robotzi ( daca nu stii e un desen il poti gasi p youtube happy ). un pers mai prost unu mai destept ceva distractiv si amuzantwinking. Bafta nu stiu daca te./am ajutat:d

2 răspunsuri:
| Dorii a răspuns:

~>E un site pe SunPhoto care face niste emisiuni bestialee
~>Eu le'am citit pe toate si sunt supebe
www.MagicChannelTv.sunphoto.ro

| Cucutza a răspuns:

Pai...Fa despre o ora amuzanta de la tine de la scoala sau ceva mai palpitant ar fi sa pornesti intr-o aventurabatting eyelashesSpor la lucru!