| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema ca sa zic asa, voi ce faceti in pauze (la liceu ma refer)? ca la noi e mare plictiseala si din cand in cand mai vine cineva cu o ideee sau un joc, de exemplu: friptea, leapsa, carti, chiar si lapte gors, si ne-am cam plictisit de toate astea, probrema e ca mie nu-mi vine nicio idee de jocuri sau alte meteode de a trece pauza mult mai misto. as vrea in asa fel ca si ce propun eu sa fie palcut, dar nu am idei, plz sa ma jute cineva. nu conteaza ce idei va vin numai spuneti tot big grin

5 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Pai la mine la scoala in fiecare pauza e mare distractie, suntem 35 in clasa si in fiecare pauza ai ce vdea. De obicei fetele sunt mai mult cu barfitul si crede-ma ca pauza trece ff repede cand tot vorbesti despre haine, tipi si alte chestiihee hee iar baietii nu se plictisesc ca vesnic ba se i-au de cate o fata, ba se bat intre ei, ba se injura de se rup intre iei sau cu vreo fata, sau in cel mai "linistit" caz isi scriu temele, ca de' acas nu-i vreme! Eu una cu pritenele mele ma distrez fff bine! Sincer. Toata ziua radem, glumim si ne "spargem in figuri". Nu exista zi in care sa nu ma distrezwinkingAti putea glumi si voi intre voi, mnah! Nu sa va jucati aiureli, ca alea-s prea de copii mici. Exista o gramad de subiecte de convesat!winking

| ewe a răspuns:

Sticluta.sau scrum laughing? funda?

| LexUTz a răspuns:

Pai spune-ti si voi bancuri, radeti, glumiti! Mai aveti si voi rabdare ca vine iarna acum si o sa aveti ce face in pauze daca o sa ninga!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la noi in sk e nebunie mare ne distram de minune baietii se bat se joak cu mingea le pipaie pe fete sh multe alte lucruri din astea iar fetele nu mai spun. L a voi e mare plictiseala bine asa cred km sa va jukati lape gros rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine e plictiseala tot timpu, nu doar in pauze