| andreutza33 a întrebat:

As vrea sa ii dau un cadou celei mai bune prietene ca simbol al prieteniei noastre. Ce credeti ca i-as puta sa ii iau

Răspuns Câştigător
| KaylaSlvt a răspuns:

Propun sa ii cumperi un album in care sa pui poze cu voi si cu diferite momente speciale din viata voastra, alaturi de ceva scris de tine, din suflet. Daca nu vrei asa, ai putea sa ii oferi o singura poza intr-o rama frumoasa sau daca ai bugetul mai mare, sa-i cumperi un tort personalizat. In orice caz, parerea mea e sa te axezi pe chestiile personalizate si sa ii scrii neaparat cateva randuri despre cat de importanta e ea pentru tine. sper ca te-am ajutat.