| Ana_8420 a întrebat:

Stie cineva care e cadoul perfect pe care sa i-l faci unei prietene?

Un mic simbol al prieteniei noastre sau ceva mare si costisitor? :-ss

Se apropie cu pasi repezi ziua celei mai bune prietene ale mele si as vrea sa aud si parerile voastre.

(Desigur, se acorda fundita.)

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Depinde si de bugetul tau. dar ii poti lua o bratara, un parfum, o carte, articole vestimentare, cercelusi, un ceas, o rama in care sa pui o poza cu voi doua si sa ii scrii un mesaj frumos, un tricou sau o cana personalizata.
Sper ca te-am ajutat :*

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Pai ar fi frumos nu sa ii cumperi ceva ci sa ii creezi ceva facut cu mana ta. De exemlu ce ai zice daca i-ai face un tablou cu diferite poze intr-o rama pentru a va aduce aminte de clipele in care erati fericite. am incercat asta si a avut rezultate bune
nu conteaza ca cadoul sa fie scump sau ieftin ci sa fie daruit cu dragoste. Succes. fundita?happy

| byancacool a răspuns:

Buna sa iti zic ceva ana. Faptul ca u esti cea mai buna prietena a ei este cel mai frumos cadou. Dar totusi eu zic sa ii dai un cadou facut de tine si crede-ma va fi surprinsa.Fiindca e prietena ta cand v-a vedea ca ai facut ceva de mana ta va fi impresionata pentru ca l-ai facut din inima si asta inseamna mult pentru ea.Eu zic ca ii poti face o bratara a prieteniei ca si simbol, sau un lant dragut sau quilling.Sorry eu nu prea pot sa iti explic ce inseamna quilling, dar poti cauta pe google si fi sigura ca vei gasi, dar tot ce iti pot spune este ca inseamna arta invartirii hartiei.Stiu ca poate tie iti suna a tampenie, dar daca scrii quilling pe google vei vedea ca vei fi uimita.Si ii poti face o bratara a prieteniei si o cutiuta draguta din quilling in care sa isi puna bratara. Dar fiindca este prietena ta banuiesc ca ii sti culorile favorite asa ca fa bratara colorata pentru ca va avea un aer special iar cutiuta in 2 culori favorite si ii vei da un cadou:unic, facut de tine cu drag si foarte dragut.Bafta si sper ca te-am putut ajuta:*

| Ana_8420 explică:

Nu, nu spuneti ca raspunsul Iasminei e stupid.winking

Ea stie despre cine este vorba, n-a spus degeaba ce a spus.
Sa stiti ca i-am luat si TUC. rolling on the floor
S-a bucurat mult de ei. big grin

| 000iasmina000 a răspuns:

Cu siguranta sai iei ceva consumabil...cum ar fi niste biscuiti. iti recomand biscuiti "Tuc".

| Miru_5458 a răspuns:

Buna!

Nu i-am luat ceva costisitor, pentru ca nu banii inseamna prietenia dintre noi doua.

I-am luat o bratara din argint.

Si am cumparat doua pandantive, cu un fel de manuta, [ca imaginea aia de la Nokia laughing ] Prima mana e la mine, si cealalata e la ea.

Si o rama cu o poza cu noi doua.

Nu a fost deloc scump.