| pisiiiiii a întrebat:

Heii TPU! Deci se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene si vreau sa ii fac cel mai tare cadou, ceva simbolic prieteniei noastre... ceva idei?
PS: fara haine, bijuterii sau chestii de genu, sa fie ceva special, nu ceva scump.
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| fashiongirl14 a răspuns:

Buna! Fa un video cu poze in care apareati impreuna, mai pune si poze de pe net de prietenie. si cumpara-i ceva frumos..nu stiu, ceva care, crezi ca i-ar placea, ceva ce nu are casti pentru telefon de exemplu. Apropo, La multi ani prietenei tale!

| pisiiiiii explică (pentru fashiongirl14):

Nu stii vreun program online pentru video?

6 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Salut! pai ai putea face un video cu poze, ceva care sa semnifice prietenia voastra i-ai putea face o scrisoare... i-ai putea da niste flori... La multi ani prietenei tale big grin

| Maria0000 a răspuns:

Poti scoate o poza cu voi doua din telefon. O pui in rama. Ii scrii pe spate un mesaj dragut. Si gata.

| Drăgoţel a răspuns:

Un colaj cu poze cu voi 2.
PS : Nu colaj virtual, unu format din poze poze ^_^

| deeabar3 a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci o cana cu fetele voastre pe ea.