| Kat123456 a întrebat:

As vrea sa ii fac mamei un cadou de craciun dar nu prea stiu si nu prea am multi bani in jur de 25lei, 250vechi... ce idei imi dati, cea mai buna fundahappy

12 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum, spre exemplu de la avon, o bluza daca nu, sau o vaza si niste flori. Ii mai poti cumpara o rama foto, si in ea sa pui o poza cu voi doua, si pe langa din nou flori, sau o ciocolata.
fundita?

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu zic sa ii iei ceva simbolic... ceva ce poate purta adica bijuterii (dar sa te incadrezi in suma ) lucruri pentru casa, de decor, poti comanda de la avon un parfum, un set de creme, o geanta, o esarfa, oricum sunt sigura ca orice i-ai da chiar si o imbratisare va fi cea mai fericita.

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei incearca sa ii iei un trenic sau o rochie frumoasa as prefera roz
si fai tu o felicitare succes pup craciun fericit

| MariaO a răspuns:

Buna!
Cumpara un album fota si pune poze cu tine si cu ea, in ordin cronologica ( cand era insarcinata, cu tine la gradi si tot asa). Sigur o sa-i placa.
Bafta!

| Parker a răspuns:

O vaza (10 ron) cu un buchet de flori in ea.
Dar o idee ar fi sa pui sub brad un biletel cu " Uita-te pe noptiera", si acolo sa vada vaza.ar fi mai placut!

| Genesis29 a răspuns:

Eu m-as gandi la un lantisor de argint sau un pandantiv cu o inima sau asa ceva. Ceva care sa ii incalzeasca sufletul.

| lovefan a răspuns:

Buna. Pai, iti sugerez sa ii faci cadou o cana cu,, cea mai buna mama'', o esarfa draguta in ton cu garderoba ei, sau un parfum care ii place (de exemplu, playboy,, play it sexy'' are un miros divin si costa numai 15 lei')Altceva...nu stiu ce sa zic sa ii cumperi cu 25 lei.

| ChrishaChry a răspuns:

O iconita de lemn poate... i-ar placea si nu costa mai mult de 15-20 lei. eu asta i-am daruit mamei intr-un an si i-a plct la nebunie! poti incerca, dar nu uita sa o ambalezi!

| Dana a răspuns:

Pai cumpara o rama si pune in ea o poza cu voi 2 sau cu voi 2 si tatal tau cum vrei! Rama costa in jur de 10-15 lei! Restu poti sa ii iei un trandafir rosu simbolizeaza iubirea! In jor de 8-10 lei!
succes si un mos nicolae plin!
sanatate si pupicikiss

| Kushina a răspuns:

Poti face un desen cu tine si ea, daca esti talentata, sau fa o poza cu toata familia, si pune-o in rama, asta ar face-o fericita

| Mereustresat a răspuns:

O floare sau mergi la mall si ia-i o caciula cevalaughing manu stiui sau chesti delea decorative o casuta etc...tongue

| anonim_5497 a răspuns:

Fa ceva personalizat. du-te la magazinele din orasul tau unde stii ca se fac astfel de obiecte si peronalizeaza un glob transparent cu poza in care esti tu si ea ( daca nu ai una poti edita cumva in photoscape si le poti alatura) sau pe o cana daca nu clob ca atunci in fiecare dimineata sa aiba acea cana cu voi doi pnt cafea si astfel isi va incepe ziua foarte placut. succes.