| Princessee a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop, dar vreau roz, pana in 2500 de lei(noi). Care este cel mai bun?

4 răspunsuri:
| Princessee explică:

Eu vreau pentru sims 3 ( cam 7 GB) si pentru internet

| Jony123 a răspuns:

Pai nu conteaza firma cel mai mult! Trebuie sa te uiti la procesor, placa de baza etc. Depinde ce vrei sa faci tu cu acel laptop. Pana la urma tot un procesor Intel sau AMD are, tot placa video ATI sau nVIDIA are, daca nu are cip integrat care si ala 80% va fi Intel. Deci componentele sunt tot cumparate, daca e ASUS sau Acer, tot aceleasi procesorIntel/ AMD o sa aiba. Ai inteles dar la calitate-pret Acer e foarte bun! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea nu-s prea bune incearca din alea Philips sau Delux sunt ieftine si bune + ca placile lor le gasesti si la 50 de leiwinking

Întrebări recente