| Micheille a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un notebook, cum sa fac sa imi conving parintii sa imi ia unul?(Ps:am note bune, invat fb)Va roooooooooog. Funda + vot

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Notebook...la varsta ta doream jocuri de Terminator...

| shadovv a răspuns:

Cred ca e vorba de bani... un bun inceput ar fi sa e lasi de JB.

| Vulvatron a răspuns:

Depinde si de situatia materiala, eu l-am primit cadou de la sora mea din Italia... un laptop notebook e in jur de 1200 de lei. Daca isi permit parintii... ai putea sa il ceri cadou de ziua ta (daca e pe aproape ), sau sa renunti la ceva, la mine de exemplu nu e o situatie materiala prea bogata, si ca sa imi cumpere pitbull am ales sa renunt sa mai merg undeva in vacanta de vara. Deci ai putea sa faci un sacrificiu si poate o sa mearga happy noroc happy

| iryonutz a răspuns:

Pai...roage-i si spune-le ca ti-ar folosi un notebook si ca mai multi copii au.
Ajuta-i la treaba /arata-le mult respect si nu uita sa ii rogi in continuarebig grin...
Norocwinking...
batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| GaByoo7 a răspuns:

Fa-i sa intelegea ca ti-ar fi de mare ajutor la scoala...baga vrajeli, vorbeste toata ziua de el...pana o sa se sature sa te auda si ti-l ia!

| Montana a răspuns:

Sal spune-le parintilor tai ca ai gasit un notebook ieftin. Nu rata ocazia. Vand notebook Asus eepc nou. garantie pe 2 ani, hdd 160, 1gb ram ddr2, baterie in 6 celule, e numai bun pentru tine pret 450 lei Il dau asa de ieftin pentru ca plec din tara

| Montana a răspuns:

Sal. Am un notebook numai bun pentru tine pret mic. Asus EEpc. hdd 160. ram 2gb, baterie in 6 celule, pret 450 lei il dau asa de ieftin pentru ca plec din tara. astept raspuns contacteaza-ma pe alex_vic92@yahoo.com Urgent