| Izabellagherghina a întrebat:

As vrea sa imi deschid al treilea ochi dar nu sunt sigura de alegere ..se spune ca daca iti deschizi al treilea ochi vezi sub constientul tau ..adica daca tu ai o frica de ceva anume poti sa vezi frica aia si chestii de genu. asta cred dar nu stiu daca chiar este adevarat. se zice ca te poti intalni si cu entitati malefice =).ei bine vreau sa stiu asta de la cineva mai priceput decat mine ..si despre chakre.ce se intampla daca le deschizii am cautat pe net dar nu prea inteleg ..ma rog DAU FUNDAA!

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Singurul mod in care poti sa deshizi un al treilea ochi in conditii de siguranta, si confort, e cu o clisma in prealabil si un lubrifiant de calitate.

Exista si situatii in care nu e respectata procedura dar nu se recomanda pana nu ajungi la un nivel superior de control iar asta nu se dobandeste decat dupa ani de experienta + ca e nevoie de foarte multa concentrare si dedicare.

Eu zic sa te rezumi la chestii mai de baza pentru inceput, chakerele pot fi controlate mai usor cu niste exercitii tantrice (in principui ai avea nevoie de un partener dar fiind tipa merge si singura) de consumare a esentelor vitale care ajuta la intarirea sistemului imunitar precum si la prelungirea duratei vietii.

| Izabellagherghina explică (pentru RoCkKiD):

Prima parte nu am inteles despre ce vroiai sa zici mai exact cu clisma si lubrifiant. explica mai pe inteles te rogg -.-

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Izabellagherghina):

rolling on the floor Inseamna ca trebuie sa mai cresti.

| Freya1 a răspuns:

Nu te lua dupa chesti de genu asta ca sunt povesti si daca ar fi adevarate iti dai seama ca le pot face doar oameni specializati, invatati in nu stiu ce tehnici si nici la aia nu sunt sigura ca nu sunt vrajeli

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Trebuie sa fi pregatita pentru asta, sa ai ceva experienta ca altfel poti ajunge la azilul de nebuni. iti recomand sa afli cine esti tu si ce cauti pe aici laughing