| LolitaFlowers a întrebat:

As vrea sa imi ocup timpul cu ceva creativ de facut. Dar toate lucrurile costa si nu sunt eu prea dibace. As vrea ceva de desenat, as vrea idei. Ce sa fac. ma plictisesc!

Răspuns Câştigător
| LOwee02 a răspuns:

Ia o carte sau o revista si deseneaza pe o foaie imaginea de pe coperta. Sau ai putea sa iei niste servetele si carioci si sa faci tot felul de modele pe servetele. Ar fi chiar frumos, creativ si ai putea sa iti faci astfel propria colectie. laughing

1 răspuns:
| stefaniaaaaaa a răspuns:

Deseneaza un peisaj, ceva de la tara, pe tine