| DeeaDeiutza15 a întrebat:

As vrea sa joc second life
Ce parere aveti despre joc (daca merita)

9 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Am jucat si eu. Nu mi se pare cine stie ce. Adica iti faci un avatar si intri in tot felul de camere de chat unde dai de tot felul de obsedati si mai poti sa joci joculete asemanatoare cu cele de pe facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa. E un fel de IMUV dar mult mai nasol.

| qrage a răspuns:

SL nu prea este un joc, este o viata virtuala, dar dupa modelul celei reale, si oricum cred ca esti cam mica sa intrii acolo..nu vad cum te-ai putea distr in el, mai bine joaca si tu IMVU ca ala mai merge la varsta ta (daca ai 13 ani)

| ZaharAmar a răspuns (pentru qrage):

IMVU este +18

| qrage a răspuns (pentru ZaharAmar):

Mda nici macar pe IMVU nu poti... sorry

| hideaway a răspuns (pentru ZaharAmar):

Da' nu găsești pe nici unu' cu 18 ani împliniți acolo...

| ZaharAmar a răspuns (pentru hideaway):

Stiu.dar ziceam si eu.

| Sters6161 a răspuns:

Nu merita ca devii obsedat si nu te mai poti desprinde de PC.

| corinelboss a răspuns:

Depinde... second life, daca stii sa il 'joci' si sa te adaptezi, este foarte distractiv. fiecare cu parerea lui, eu joc de 2 ani, si... mi se pare destul de ok ^^