| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la Avon ca reprezentant, insa am o nelamurire. In toti pasii aia pe care trebuie sa ii parcurgi ca sa castigi ceva... de ex :comanda de 200 de lei(cumulati) pentru a primi un parfum sau ceva... sunt 200 de lei la valoarea din catalog sau la valoarea care apare pe factura ( adica cu tot cu discount?)

5 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai...valoarea din catalogthinking poti sa primesti si cadou de la Avon.[dar ..aici depinde]

| UbexFlo a răspuns:

Valoarea din catalog.

| marcela290 a răspuns:

Valoare din catalog. Sunt precizate in catalog castigurile pe care le vei avea in functie de valoarea comenzii happy

| girlgonewild a răspuns:

Valoarea este cea din catalog.Asta e mai neconvenabil.Trebuie sa le iasa si lor ceva.La avon sunt si eu. Daca nu comanzi cate ceva in fiecare luna te dau afara.

| CynthiaB a răspuns:

200 de lei fara discount. Tie iti apare factura cu cat trebuie sa dai dupa ce primesti produsele si strangi banii, iar tu dai banii pe care ti-i cere in factura si iti opresti singura discount. Bafta!