| DaNiEla98Elena a întrebat:

As vrea sa fac comanda la Avon, numai ca nu sunt reprezentant si sunt curioasa daca as putea sa fac comanda daca cumpar catalog? Sau trebuie sa ma fac reprezentant? Help me!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Numai reprezentantii pot face comanda, nu conteaza daca ai catalog sau nu.

| Cudeea a răspuns:

Poti face comanda numai daca esti reprezentant sau cunosti pe cineva care este. happy

| tumy a răspuns:

Ar trebui sa fi reprezentant ca sa poti da comanda sau sa gasesti pe cineva care este deja reprezentent si sa faci comanda la acea persoana