| HarleyQuinn a întrebat:

As vrea sa-mi fac un blog.Dar despre ce sa fie? Vedete,moda,frumusete, muzica.
Cea mai buna sugestie primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kameleonic a răspuns:

Poti sa faci un blog despre mai multe subiecte. Fa un blog cu "barfe", sugestia mea! Succes!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata ideea unui blog se bazeaza pe faptul ca tu ai ceva de spus lumii si prin blog vrei sa transmiti asta. Cand vrei sa-ti faci un blog dar habar n-ai ce sa scrii in el e ca un strigat disperat dupa atentie.

| HarleyQuinn explică:

Http://barfebykat.blogspot.ro/
Aici e blogul. Puteti arunca o privire la el.

| Brotacelul a răspuns (pentru HarleyQuinn):

Eu ti-as fi recomandat www.ucoz.ro - mult mai fain decat blogspot :)

| Felicia14 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa-ti faci un blog despre frumusete.Vei scrii cum sa indepartezi ridurile, acneea sau tratament cu plante naturale, cum sa slabesti usor si tot asa... Cred ca fetele il vor citi deoarece le va fi util.

| AdrianCXD a răspuns:

Ce zici de jocuri video?

| Enciu_Lorena_1998 a răspuns:

Eu zic vedete sau muzica!
Apropo, am si eu o intrebare: Joci sims 3?

| HarleyQuinn explică (pentru Enciu_Lorena_1998):

Nu,as vrea.Dar nu am Nintendo sau altceva si nu l-am gasit pe pc fara virusi sad

| HarleyQuinn explică (pentru Enciu_Lorena_1998):

Toate ideile sunt bune!

| Andra1andrutza a răspuns:

Muzica ☺

| Andra1andrutza a răspuns:

Muzica ☺

| Anto1995 a răspuns:

Nu stiu eu as alege muzica pentru ca e cea mai ascultata