| SadSmiles a întrebat:

Ce faceti ca sa nu va mai plictisiti?
(cea mai buna sugestie primeste fundita)

10 răspunsuri:
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Hey:**.

Staustraight face.Ce sa fac altceva?raised eyebrows[daca nu am o propunere sa ies undevabatting eyelashes] sau asult muzicawinking.

Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| IM5 a răspuns:

Ori stau pe pc si vad filme(anime),pentru mine,or nu stiu chem prietenii si ma joc,compun muzica poezii, dar cu amuzament incerc sa fac lucruri care nu pot, multe chesti.nu stiu daca te ajut

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Privesc un film, sau ies cu prietenii big grin Sau fac mincare big grin

| Nanutzu a răspuns:

Ies in oras, orice numai sa nu stau in casa. Ies cu prieteni, ne strangem mai multi, mergem sa bem suc. sa ne plimbam. sa povestim etc. Mai pe seara mergem stam pe-o banca, jucam o carte in fata blocului si multe altele big grin

| Min_2759 a răspuns:

Desenez, citesc, privesc la TV, stau la PC...trebuie sa gasesti si tu ceva de facut :* ^^

| Min_2759 a răspuns:

P.S...compune ceva.

| zapacita05 a răspuns:

Vizionez un film horror

| sorynell a răspuns:

2-3 telefoane si gata gasca...Cu prietenii nu ai cum sa te plictisestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm. Mananc(desi nu-ti recomand). Citesc. Ma uit la un film interesant(de preferat de comedie), sau documentar. Ascult muzica buna. Dansez. Desenez. Fac curatenie(desi nu intotdeauna te ajuta sa nu mai fii plictisit). Fac o plimbare in aer liber. Sun un prieten/a. Ma uit la videoclipuri amuzante pe youtube. Raspund intrebarilor pe TPU. Confectionez: origami, bratari. Scriu pe blog. Si multe alte optiuni.