| khrys a întrebat:

As vrea si eu sa-mi ziceti pe ce canal si la cat este serialul " Mesaje de dincolo". Eu l-am vazut acum ceva zile pe pro tv de la 18. DAR a doua zi a fost un reportaj despre Madalina Manole, Dumnezeu s-o ierte.Deci intrebarea tonguee ce canal este serialul Mesaje de dincolo si la ce ora. Dau fundita primelor raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

Pe pro Tv de luni pana vineri de la ora 18
o zi buna
sper ca merit o fundita
paa
Lenu stiu

6 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Pe pro tv de la 18, de luni pana vineri
Ieri nu a fost pentru ca a fost despre Madalina Manole

| Xonia a răspuns:

Apropo. vreau funditawinking

| lolo23 a răspuns:

Pai e pe Pro TV de la ora 18:00 tongue

| thisissolawl a răspuns:

E si pe pro tv dar si pe axn

| Stefanaaa a răspuns:

'Mesaje de dincolo' mai dadea pe programul AXN. de la 19. dar acum nu cred ca mai da. sper sa-ti fie de folos ce ti-am spus.

| ancamaria99 a răspuns:

Deci in timpul vacantei este pe pro tv de la 18:00 de luni-vineri si mai este pe canalul axn duminica de la 19:00 si miercurea pe la 22:00. fundita?