| Dirjoanca_Georgiana_1992 a întrebat:

In ce zile este serialul mesaje de dincolo? am vazut ca a inceput alt serial doi barbati si jumatate... funda

Răspuns Câştigător
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

De luni pana joi sau vineri, la ora 23:00, pe proTV...cu Jennifer Love Hewitt,nu? asta e filmul de care zici,nu? Eeee,daca asta e,in zilele si la ora asta il poti viziona! Dar eu cred ca nu il mai difuzeaza proTV-ul,ca nu l-am mai vazut,ca ma uitam si eu la el,imi place mult,ca ma lua somnul in timp ce mai uitam la el! Dar stai linistit, il poti vedea online pe site-urile de profil! Simplu, cauti pe google numele filmului, urmat de "online subtitrat", si il gasesti! Sanatate si bafto dello delloooo!

| Dirjoanca_Georgiana_1992 explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Ma uitam la el pana acum doua saptamani cand am vazut ca de la 23:00 dadea alt serial.

2 răspunsuri:
| ninucika a răspuns:

La mesaje de dincolo ma uit si eu incepe de luni pana joi de la ora 23:00