| Gabriela2 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca pe 30 noiembie si 2 decembrie se merge la scoala(stiu sigur ca pe 1 dec este liber, insa nu stiu daca de Sf Andrei sau pe 2 dec trebuie sa mergem). Ms

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar 1 decembrie este zi liberă!
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Bine, eu azi am auzit de la dirigintă: se merge la şcoală şi pe 30 nov. şi pe 2 dec.
Acum, dacă e, că diferă de la şcoală la alta, întreabă pe diriginta/dirigul tău dacă pot să dea mai multe detalii.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna love struck

Pe 2 Decembrie se mergewinking. De exemplu eu am teza la romana atuncibatting eyelashes. La fel si pe 31 Noiembrie happy

Bafta!

| MikyMi a răspuns:

Doar pe 1 e liber.
Dar sunt scoli care au facut sambata acu orele de vineri, ca vineri pe 2 dec sa stea acasa.
Deci acu depinde de scoala in care inveti daca decide sa veniti sau nu la scoala pe 30 si 2 dec.
Multa bafta!

| alexandra2859 a răspuns:

Pe 1 decembrie este ziua nationala.asa ca pe 1 decembrie nu aveti schoala. fundita?