| nonna a întrebat:

Aseara am avut un vis foarte ciudat, am visat ca am mers la piscina cu clasa si niste prietene dealemele si alti colegi din scoala si am intrat in piscina si cand am iesit am urcat undeva adica ca un fel de balcon si se vedeu niste pete rosii in piscina(de sange) foarte accentuate si erau si niste profesori cu noi si o profesoara a zis cine a facut asat sau ceva de genul ca a zis ca nu-i rusine si chestii din astea. si am tacut si dupa aceea am mers la baie (am 13 ani si inca nu mie venit menstruatia) si am vazut ca eram patata foarte putin si dupa accea nu mai stiam si am tacut si m-am trezit brusc.Inseamna ceva? doresc cat mai multe idei...si care au cel mai mult sens for avea funditatongue

Răspuns Câştigător
| ioscry a răspuns:

Draga mea la 13 ani nu e musai necesara menstruatia abia dupa 15 ani e cazul pentru griji e ceva normal sa visezi astfel pentru ca i-ti faci griji si subconstientul tau lucreaza nu e cazul pentru griji nu ti-am zis astea neaparat pentru fundita ti le-am spus asa ca de la fata la fata stai calma ca nu e nimic grav

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu am visat ca in casa mea cea pe care o inchiriasem, fostii chiriasi au intrat acolo fara voia mea si merg si eu inauntru, vad niste femei bune tinere si una din ele zice: am venit aici sa facem sex bagau bautura in ele si fumau era mult fum, m-a intrebat si pe mine nu vrei sa mergem in dormitor sa o facem? laughing ce vis omg.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Doresti sa iti vina menstruatia sau esti alarmata de faptul ca nu ti-a venit tongue
Ori esti emotionata ca poate sa iti vina oricand si oriunde si ti-e frica.Cred ca aste este!
Sa porti tampoane de acum
bye bye!

| PikaRawrr a răspuns:

Este posibil.nu stiu sigur
dar ca sa mai alini problema bea un pahar cu lapte seara (poate si putina miere)
citeste o carte stand la caldurica
asculta melodii usoare care te fac sa te simti bine
si daca te uiti mai des la file de groaza lasa-le mai rar( 1 de 2 ori pe luna) s-ar putea si asta sa fie cauza
sper ca te-am ajutat
papa :*

| Seiran a răspuns:

Mai asta e ciudat :-s Eu una nu prea cred ca are legatura directa cu menstruatia.Subconstientul tau a lucrat pentru visul asta fiindca in zilele noastre se vorbeste prea mult despre subiectul asta rolling eyes Deci repet, nu cred ca are nici o legaturahee hee

| Candy a răspuns:

Pai inseamna multe cu un scop eu cred ca ai visat asa ceva nu stiu poate o fii ceva ce nu ar trebui sa faci tu in viitor sau poate ai facut ceva rau nu stiu t-ai batut i-ai dat sangele la unu si din asta ai visat asa ceva. Daca explicatiile mele nu au fost de ajutor bagi www.vise.ro si acolo scrii partea mai interesata adica partea inspaimantatoare pete de sange si acolo iti va da explicatia.Si am intrat si eu si scrie:
o dorinta implinita, o primesjdie pentru casa ta. posibil un incendiu. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Bulinăăă a răspuns:

Este doar un vis =D

| eugem35 a răspuns:

Da se spune ca atunci cand urci pe trepte in vis este de bine adica iti va merge bine iar sub constientul tau, lucreaza la viitoare ta menstruatie pregateste-te si nu te mai gandi la asta

| ღdiaღ a răspuns:

Clar nu inseamna nimic visele sunt vise nu se adevresc, de alungul anilor vei avea multe vise dar nu se vor adeveri