| alina14 a întrebat:

Aseara am fost la o prietena de-a mea si am intrat pe net de pe pc-ul ei, m-am logat pe hi5 si am observat ca in momentul in care am scris adresa mea de e-mail au aparaut mai multe adrese de e-mail, adica daca ea o sa intre pe hi5 acum cand tasteaza o adresa oarecare o sa-i apara jos acolo si adresa mea, oare ii apare numai adresa sau si parola? mie imi este ca daca ii apare si parola?

12 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu'i ramâne parola. îi ramâne doar adresa de mail stai liniştită happy

| Baiaaanca a răspuns:

Nu, doar adresa.stai linistita.ca nu e nimic grav. Nu ii apare parolaoh go on

| FeFy` a răspuns:

Da ii apare te sfatuiesc sa iti schimbi parola de hi5

| Atotstiutorul a răspuns:

Schimba parola pentru siguranta!

| byoana a răspuns:

Draga nu are cum sa iti apara si parola, ea nu apare nici o data singura nu poti nici macar nu poti sa o copiezi.Parola iti apare doar cand o scrii tu cu manile tare.
ATENTIE:Cand esti la un calculator strain si intri pe hi5 dai logout acolo sus adica iesi de tot

| Incubus a răspuns:

Nu este grav Faza e ca browseru ei e seta de ea sa ii memorezeadresa si parola dar nu si pe a ta, te intreaba daca doresti ca el(browseru)sa iti memoreze id. u si par dar daca dau nu nu e nuci o problema

| annie_9752 a răspuns:

Stai linistita! Intr-adevar, adresa ta va aparea, dar nu si parola! Sper ca ti-am fost de ajutor! O zi buna!

| trafikantu a răspuns:

Parola nu apare, in cel mai rau caz vor aparea ******* si va putea intra odata pe contul tau, dar daca iese (log out) si intra pe contul ei, parola ta se sterge de tot... Dr odata e seficient ca sa vada ce ai tu pe acolo, nu? laughing

| kaya a răspuns:

Nu apare parola poti fi sigura, e posibil sa ii apara adresa de e-mail dar parola nu.kiss

| GabiCh93 a răspuns:

Nu ii apare parolabatting eyelashes
Si eu am setat ca sa numai scriu de fiecare data la 1 saptamana sh id ci scriu si adresahappy

| Eu4EverX a răspuns:

Nu apare parola, doar aderesa de e-mail.

| roxyrocks a răspuns:

Ii aparea si parola daca erai logata in pc. ul ei. dar asa o sa. i apara numai adresa de e-mail, fara parola.papa:X:X:*