| Linda18 a întrebat:

Hey! Cum fac ca Google Chrome sa nu imi "aminteasca" adresa de e-mail?
Adica, cand scriu prima litera din adresa de e-mail imi apare adresa dar nu vreau asta ca am scris din gresela si parola langa ea. Deci, cum il sterg?

Răspuns Câştigător
| Alexutz13 a răspuns:

Intri in setari, apoi in stanga ai 4 meniuri ca sa zic asa: istoric extensii setari si ajutor. Tu vei alege setari, te duci in jos, dai pe setari avansate si undeva mai jos scrie:
Activați Completarea automată pentru a completa formularele web cu un singur clic. Gestionați setările de completare automată

Oferă salvarea parolelor introduse pe web. Gestionați parole salvate... si dai pe gestionare, alegand de acolo ce parole pastrezi si stergi din cele salvate

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Google Chrome
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Da clic pe pictograma cheie din bara de instrumente a browserului;
Selecteaza Tools (Instrumente), apoi (Clear browsing data) (Stergeti datele de navigare);
In caseta de dialog care apare:
Din lista derulanta, selecteaza datele pe care doresti sa le stergi; selecteaza „the beginning of time" („de la început") pentru a sterge toate datele;
Bifeaza caseta de selectare -> Empty the cache (Goliti memoria cache).
Acum, clic pe Clear browsing data (Stergeti datele de navigare).

Succes!

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Deconecteaza-te si debifeaza autentificarea automata