| thestyle a întrebat:

scuzati categoria
Azi prietena mea mi-a dat parola si adresa..si am intrat pe facebook-ul ei si am dat acolo sa raman logat..si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai apara adresa de mail si parola.
FUnda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| BubbleWhitee a răspuns:

Daca ai google chrome, intra in istoric, da click pe "sterge datele de navigare", o sa-ti apara o fereastra mica, bifeaza tot inclusiv "stergeti parolele salvate", si ai scapat laughing Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Deblochezi acea casuta si nu o sa-ti mai apara parola insa e-mailul ramane. Doar daca schimbi browser-ul dispare.

| thestyle explică:

Multumesc la toti pentru ajutor