| Gufiii a întrebat:

Aseara la romanii au talent a castigat adrian tutu ...ati fi vrut sa castige altcineva? daca da dc daca nu dc?

22 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Eu cu Adrian Tutu am tinut l-am votat.

Pa, pa

| djdani2010 a răspuns:

Ma bucur ca a castigat adrian tutu. dar voiam sa castige baiatul cu beat boxbig grin tu ai fi vrut sa castige altcineva?

| DarkShina5566 a răspuns:

Eu ma bucur ca a castigat Tutu Adrian pentru ca din punctul meu de vedere este cel mai talentat din toata gruparea aceea.Sicer unii nu aveau ce cauta acolo, unii nu erau talentati deloc si nu meritau sa mearga pana in finala. Juriul si publicul nu au votat bine si corect in semifinale cum ar fi DFC.Baietii aceia erau foarte talentati si meritau sa ajunga in finala chiar si Alin Imre, si el era foarte talentat.Dar.asta e.E bine ca a castigat Tutu Adrian.

| crissmay a răspuns:

Am vrut ca el sa castige, oricum acum o sa fie aceleasi intrebari ''de ce a castigat adrian? sin u..." ''da nu e corect trebuia altcineva'' deci mie imi e indiferent, ca nu primesc eu premiul.

| andreeaemmma a răspuns:

Normalca am vrut...
Adica am vrut sa castige Narcis.
El are voce de opera si in primul rand nu se mai gaseste o voce ca a lui in Romania...mai ales ca e baiat.
Si in continuare.as vrea sa nu se mai spuna problemele personale ale unuia si altuia...
" Nu am parinti bla blabla" si altele...

Dupa parerea mea, nu a fost corect! Are talent, dar nu prea merita sa castige! Intr-adevar, a avut o viata grea, dar cazul lui special nu are nici o legatura cu talentul, cu tematica acestui concurs. Pacat de Narcis, Ballance, Cosmin Agache care il intreceau pe acest baiat. El chiar merita banii, dar nu premiul in sine care demonstra talentul. Dupa mine, Adrian a luat banii, dar Narcis a luat premiul talentelor. In orice caz, felicitari tuturor concurentilor ca au ajuns pana in finala!

| PussicatDolls a răspuns:

love struckmi-as fi dorit sa di castigat Narcis:pAdica,nu vreau sa fiu rautacioasa cu Adrian,si el a cantat frumos:pDar,mzk hip hop ca a lui o pot auzi oriunde, Narcis are un talent extraordinar si eu zic sa incercati si voi sa cantati opera fara lectii de cantohappySa vedeti ce greu e! Din pct meu de vedere, maritau aman2.Acum,bravo lui Adrian.Mie`mi placea si Narcis(foarte multhee hee )si de Tutubig grin

| Andreeeeee a răspuns:

Pai narcis pentru ca el chiar are voce, nu ca adrian. Nu zic ca nu canta bine, dar narcis are talent si nu este apreciat.in fine.asta e Romania, nu ai ce face.

| Aswomen a răspuns:

Da bine ca a castigat dar chestia este daca te duci la vreun concurs cu o poveste emotionanta toata lumea te voteaza si nu stiu pana la uram in concursul asta este vorba de poveste sau de talent?

| Username89365328652398562395 a răspuns:

Eu as fi vrut sa castige Adrian tutu si chiar el a castigat l-am votat si in semifinala si in finala.Si cel mai mult a impresionat juriul cu povestea lui despre parinti lui. Oricum merita foarte mult este foarte talentat de pui trupa parazitii sa cante live si eu cant mai bine de cat ei live.big grin merita
Funda?

| Remember_1479 a răspuns:

Mai compozitori mai gasesti, dar contratenori ( cred ca asa se zice ) ca Narcis sunt foaaaaarte putini. Dar Adrian a avut si povestea acea care a impresionat multa lume si...

| Alysée a răspuns:

Narcis

| Anutza_7145 a răspuns:

Pai eu as fi vrut sa castige si ploiesteanul nostru pentru ca a cantat frumos(mie una mi-a placut) dar si adrian tutu a cantat super misto si as fi vrut sa castige si el pentru. cu banii care ii obtinea putea sa isi cumpere o casa si sa incerce sa aive si el o viata frumoasa.eu cred ca merita sa castige

| aanndreeaa a răspuns:

Adrian Tutu merita sa castige...si datorita talentului sau si datorita situatiei pe care o are...si ceilalti doi care au ajuns in finala au talent, dar Narcis are doar 16 ani, vocea lui e in schimbare.si nu se stie daca isi va putea mentine talentul.Genul de muzica pe care o canta Adrian Tutu este si foarte ascultata de tinerii din ziua de azi.

| georgi18 a răspuns:

Da as vi vrut sa castige Dinu Valentin pentru ca el are o familie de intretinut si merita.Adrian de asemenea merita sa castige ce pot spune imi place cum canta bravo.

| clawgaby94 a răspuns:

Pei eu as fi vrut sa castige el deoarece... are talent nu toti ratatii pot compune versuri+negativ.

| Ramona_6382 a răspuns:

Adrian tutu chiar merita.langa narcis este o familie,dar langa adrian cine este? este singur pe lume, nu mai fiti rautaciosi, merita din plin.ati vazut ce munceste saracul baiat pe santier ca sa poata sa manance? nu il mai criticati(Dedeutza )sa fi fost tu in locul lui? fiecare este bun in felul lui si adrian a transmis publicului ceva.tu ai fi fost in stare sa faci asemenea versuri? asa ca publicul a votat si cel mai bun a castigat.toti erau foarte buni, dar cel mai bun a castigat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Aș fi vrut să câștige Narcis. Pff.Pe Adrian Țuțu l-au votat pentru melodie, care e gen Manifest etc. și astea le ascultă toată lumea, adică, cei tineri. Cât despre cum și ce a cântat Narcis, mulți care l-au votat pe Țuțu nu știu ce înseamnă muzica clasică și cât e de greu să cânți operă.

Mda.

| ErickEmil a răspuns:

Eu am un sistem am 3 favoriti in tot concursul si acei au ajuns in finala, spre fericiream mea a fost si adrian tutu, valentin luca si dinu valentin! Oricare din ei sunt foarte buni si sunt preferatii mei bv baieti tinete-o tot asa!

| datesraluca a răspuns:

Ma bucur foarte mult ca a castigat Adrian Tutu, intr-adevar au mai fost cativa care mi-au placut foarte mult...dar el este super.

| sKuMpy52 a răspuns:

Pai intr-un fel as fi vrut sa castige el dar in altul nu prea...
-as fi vrut sa castige pentru ca el nu are parinti cea ce este un lucru ingrozitor ca de la varsta asta frageda sa suferi in halul asta
-nu as fi vrut deoarece, cu toate ca are o voce superba, sunt alti concurenti mai buni decat el.big grinwinking

| Dyanna_8324 a răspuns:

Nuu :-x. Am tinut cu el de la inceput, l-am si votat.hee hee
In plus el merita sa castige deoarece nu este chiar asa usor sa compui melodii. mai ales asa de bune ca si ale lui :-x. si la ce situatie are chiar merita sa castuge. happy

Bye:*

| alex_4139 a răspuns:

Da, eu as fi vrut sa castige Valentin Dinu deoarece el nu a facut lectii de canto sau altceva.